18 Temmuz 2018, Çarşamba
Son eklenen
Anasayfa / Eğitim / Sıtkı Aslanhan
Sıtkı Aslanhan

Sıtkı Aslanhan

1976 yılında Malatya’da doğdu. Çocukluğu Manisa’da geçti. Üniversiteyi Isparta’da okudu.

Aile hayatı, toplum kültürü, örf adet ve geleneklerimize sahip çıkarak bugun geldiğimiz noktada yapılan yanlışları istatistiklerle ortaya koydu. Bir çok televizyon kanalında söyleşiler gerçekleştirdi. Yaptığı ilginç tesbitlerle gazetelere manşet oldu. Yok olmaya başlamış kültürümüzün önüne geçerek ülkemizin 78 il ve ilçesinde hatta Avrupa’da ailelere, öğrencilere ve eğitimcilerimize seslendi.

Halen ülkemizi karış karış dolaşarak coşkulu konuşmasıyla bizleri bekleyen tehlikeleri gösteriyor ve çözüm önerileri sunuyor. Her Perşembe 19:00 da AKRA FM ‘de “Bilinçli Aile, Duyarlı Gençlik” programıyla dinleyenlerini aydınlatıyor.

Başarı ve Mutluluk için Hayata Gülümse kitabı ülkemizde en çok satan kitaplar arasında. Bununla birlikte 4 kitabı daha okurlarıyla buluşuyor..

Evli ve 4 çocuk babası Sıtkı Aslanhan’ın; En büyük gayesi ülkemizin pırıl pırıl insanlarına, mutluluğun kapılarını aralamalarına yardımcı olmaktır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tevfik Fikret

Tevfik Fikret

Osmanlı İmparatorluğu’nun dağılma sürecinde yetişen Türk şair, öğretmen ve yayıncı Tevfik Fikret, devrimci ve idealist fikirleriyle Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere dönemin pek çok aydınını etkiledi.

Bir Cevap Yazın